Theme: Blue and Green Theme: Blue and Green Theme: Red Theme: Green
Background: 1 Background: 2 Background: 3 Background: 4 Background: 5 Background: 6 Background: 7 Background: 8 
Last Update: 22 Sep 2017
Version 8.0.2c
Pejabat Daerah Pakan
 

 
Pakan District Office

NameContact
Seroji Bin Ludin
Pegawai Daerah
Seroji Bin Ludin
serojil@sarawak.gov.my
011-18 444 227
011-18 444 200
Yalin Asan
Pegawai Tadbir (Pentadbiran)
Yalin Asan
yalina@sarawak.gov.my
011-18 444 344
011-18 444 200
Dana Anak Ungki
Penolong Pegawai Tadbir (Pembangunan & Pentadbiran)
danau@sarawak.gov.my
011-18 444 211
011-18 444 200
Mohd.Raili b. Jawawi
Penolong Pegawai Tadbir
Mohd.Raili b. Jawawi
railij@sarawak.gov.my
011-18 444 211
011-18 444 200
Aji Melay
Pembantu Tadbir (P/O)
Aji Melay
ajim@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
Lucy Senabong
Pembantu Tadbir (P/O)
lucys@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
Belula Anak Ugak
Pembantu Tadbir (P/O)
belulau@sarawak.gov.my
011-18 444 461
011-18 444 200
Donny Justin Bang
Pembantu Tadbir (Kewangan)
donnyj@sarawak.gov.my
011-18 444 461
011-18 444 200
Baker Ligong
Pembantu Am Rendah
bakerl@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
Malek b. Hanipah
Pekerja Rendah Awam (Tukang Kebun)
malekh@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
Christopher Musa Kasim
Pembantu Am Rendah
christophermk@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
Lena Unchat
Pekerja Rendah Awam
lenau@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
John Mangai
Jaga
johnm@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
Semanali bin Japar
Jaga
Semanali bin Japar
semanalij@sarawak.gov.my
011-18 444 002
011-18 444 200
Dayang Zainuriah Bt Abg. Mohd. Nor
Pembantu Tadbir (P/O)
zainuriahmn@sarawak.gov.my
011-18444211
011-18444200
Janet Anak Boondar
Pegawai Tadbir
janetbo@sarawak.gov.my
01118444211
01118444200